Nogometni dresi za otroke La Liga El Clasico, Barcelona 2:3 Real Madrid, nov dober poraz. Sredi tedna je dva velikana La Lige v Ligi prvakov, Barcelono, preobrnil Paris Saint-Germain in izgubil dobro tekmo ter bil sramotno izločen. Real Madrid je z enajstmetrovko v gosteh premagal močni Blue Moon Manchester City in z visoko moralo napredoval med štiri najboljše v Ligi prvakov. Tokrat je bil na El Clasicu na domačem parketu Barcelone ena oseba žalujoča, druga pa borbena. Ko se je tekma začela, je Barcelona hitro prevzela pobudo in ogrozila Real Madrid z lokalnim in manjšim sodelovanjem. Ko je rezultat nevede prišel do vodstva z 2:1, Poceni otroški Nogometni dresi kompleti so mnogi navijači menili, da bo Barcelona zagotovo zmagala, ne glede na to, kaj je bilo sodeč po prizorišču. situaciji Real Madridu ni lahko vrniti rezultata. Prišel je čas do 73. minute drugega polčasa, ki je tokrat rešil Real Madrid. :2. Nato je Vazquez v sodnikovem dodatku premagal kul predložek Barceloninega bočnega branilca Cancela in neposredno asistiral zvezdniku Real Madrida Bellinghamu, da je zadel z eksplozivom. Rezultat se je obrnil na 3:2. G. Bellingham je znova rešil Real Madrid pred porazom. https://www.nogometnidresiotroke.com/Ta težko prigarana zmaga je neposredno povečala vodstvo na vrhu La Lige na 11 točk. V bistvu je mogoče potrditi, da je prvak letošnje La Lige Real Madrid. Nihče več tega ne more vzeti Real Madridu.