Nogometni dresi za otroke V drugem krogu četrtfinala Lige prvakov sta se pomerila velikana Ligue 1 Paris Saint-Germain in Borussia Dortmund. Barcelona je izgubila z 1-4 (skupni izid 4-6) od Paris Saint-Germaina najnižja tržna vrednost med četrtfinale lige prvakov. Z drugimi besedami, mnogi analitiki verjamejo, da bo že samo prehod v ta krog, pa naj gre za Barcelono ali Pariz, skoraj neposredno tlakoval pot do finala. Prva tekma med obema ekipama je bila razburljiva in zanimiva, Dembéléjevo veseljačenje po zadetku proti njegovemu staremu klubu pa je povzročilo široko nezadovoljstvo med navijači Barcelone. Na koncu je Barcelona v gosteh povedla s 3:2. V skupni vrednosti je petkratna prvakinja Barcelone ocenjena na 830 milijonov evrov, Parižani, ki nikoli niso osvojili lige prvakov, pa na 1,02 milijarde evrov.
V 12. minuti je Araujo podal natanko do Yamala, ki je žogo podal in zadel. To je prvi strel Barcelone na tej tekmi, v dveh krogih pa je Rafinha dosegel 3 gole. Barcelona je imela prednost, v 29. minuti pa se je Bartra nenadoma obrnil, Poceni otroški Nogometni dresi kompleti zaradi taktičnega prekrška pa je bil izključen Araujo. Do konca tekme je bilo več kot 60 minut, ko se je morala Barcelona boriti z 10 možmi, tako da so v Parizu videli upanje za vrnitev. V tem dvoboju med velikani je prednost enega igralca več pomembna. V 40. minuti je Bartra podal s krila, Dembele pa je iz ozadja poskrbel za izenačenje. Ob koncu prvega polčasa je Barcelona s težavo obdržala izenačenje 1:1. V drugem polčasu je Barcelona nadaljevala s pritiskom Pariza. V 54. minuti je Vitinha s taktičnim strelom iz kota zadel prelomen strel za izenačenje skupnega izida. Kmalu zatem je bil Xavi zaradi nezadovoljstva s sodniško odločitvijo izključen in je bil deležen serije udarcev. Paris je dobil enajstmetrovko zaradi nepotrebnega prekrška Cancela v kazenskem prostoru. Mbappejev strel je natančno zadel in Paris je povedel v skupnem seštevku. V 89. minuti je Mbappe dosegel novo zmago.
Na koncu je Barcelona dosegla prvi gol v tem krogu in bila poražena od Pariza z 1-4 s skupnim rezultatom 4-6 in izpadla ter ostala brez polfinala. Dortmund je premagal Atletico Madrid s 4:2 (skupni rezultat 5:4) Začela se je še ena povratna tekma četrtfinala med La Ligo in Bundesligo, vredna 460 milijonov evrov, medtem ko je Atletico Madrid še ni zmagal. liga prvakov. V prvem krogu med obema ekipama je Dortmund prejel gol pred koncem in izgubil z 1:2. Tako so Hornetsi videli priložnost za preobrat doma. Atletico Madrid je v prvenstvu minuli konec tedna premagal tretjeuvrščeno Girono in dosegel tri zaporedne zmage, stanje pa se je izboljšalo.
Le 4 minute v drugem polčasu je Griezmannov strel s kota privedel do avtogola Hummelsa in obe strani sta bili znova izenačeni. https://www.nogometnidresiotroke.com/V 64. minuti je Atletico Madrid nadaljeval s pritiskom, Correa, ki je vstopil kot menjava, pa je z zaporednimi streli ponovno izenačil. V 71. minuti je Sabitzer podal s krila, Phil Kruger pa je zadel z glavo. Obračun obeh strani je bil izjemno razburljiv. V 74. minuti je Dortmund znova zadel. Naslednje tri minute se je Simeone dotaknil njegove glave in bil videti zmeden. Zadetek je dosegel Sabitzer, ki je v 3 minutah s podajo in strelom postal ključna figura na igrišču. Na koncu je bil v teh kritičnih 3 minutah prehod med nebesi in peklom dokončan. Dortmund je premagal Atletico Madrid s 4:2, tekmeca izločil s skupnim izidom 5:4 v dveh krogih in se uspešno uvrstil v polfinale. finale.